Cрпски језикEnglishAfrikaansShqipالعربيةБеларускаяБългарскиCatalà中文(简体)中文(漢字)HrvatskiČeštinaDanskNederlandsEesti keelSuomiFrançaisDeutschΕλληνικάעבריתहिन्दी; हिंदीMagyarBahasa IndonesiaItalianoÍslenskaGaeilge日本語한국어Latviešu valodaLietuvių kalbaмакедонски јазикBahasa MelayuMaltiNorskپارسیPolskiPortuguêsRomânăРусскийSlovenčinaSlovenščinaEspañolSvenskaTagalogภาษาไทยTürkçeУкраїнськаTiếng ViệtCymraegייִדיש
& Nbsp; Edit Translation
Sve o OvnuSve o BikuSve o BlizancimaSve o RakuSve o LavuSve o DeviciSve o VagiSve o ŠkorpijiSve o StrelcuSve o JarcuSve o VodolijiSve o Ribama

Temë – Koncepti dhe sjelljes në shenjat dhe shtëpitë e

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: Barkut

Lilit - Pojam i ponašanje u znacima i kućamaLilith - zbulon sekretet tuaja më të thellë.

Çfarë Lilith thotë për ju?

Black Moon Lilith Ili është, Sipas traditës hebraike, ishte gruaja e parë e Adamit. Asirci me pafytyrë në Laijla, një semitska plemeni Alitat. Ky emër në astrologji quhet errësirë ​​toka orbitë satelitore që lëviz me tani orbitën e Hënës.

Next…

Lilith në Capricorn

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: Barkut

Lojra pa kufi Next…

Muaji – Koncepti dhe sjelljes në shenjat dhe shtëpitë e

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: MUAJ

Mesec - Pojam i ponašanje u znacima i kućamaMuaj - pingulthi në nënndërgjegjeshëm tuaj!

Muaji po flasim për Vama?

Pored Sunca, Hëna ka ndikim të fortë në tabelë lindjes të gjitha planetet e tjera. Ai arriti aktivitetet tona mbrëmje, ëndrrat, Intuita dhe mister. Ai rregullon ndjenjat tona dhe podsvešću. Lëvizja e saj nëpër Zodiac

Next…

Sun – Koncepti dhe sjelljes në shenjat dhe shtëpitë e

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: SUN

Sunce - Ponašanje u znacima i kućamaSun - thelbi i personalitetit tuaj

Çfarë Sun thotë për ju?

Dielli është burimi i jetës dhe se ajo nuk ka jetë do të kishte qenë e pamundur. Ajo që jeta e bën atë të bukur dhe me shkëlqim, por ai gjithashtu mund të shkatërrojë thatësira dhe zjarret. Kjo është ajo që organi qendror rreth të cilit çdo gjë i kthehet. Në astrologji, Dielli simbolizon thelbin e personalitetit të tij,

Next…

Si të mashtrojnë dhe të urrejtjes për të lënë?!

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: ASTRO STORE

Kako varaju i podnose da budu ostavljeni?!Zvezda do të ju jap një përgjigje për këtë bazë pitanje.Na të analizës astrologjike, ju mund të lehtë për të gjetur se si çdo shenjë e zodiakut sillet kur mashtruar partneri është, Në çfarë mënyrash është fshehur pabesi, nëse ajo është e gatshme për të fituar aventurat dhënë fund marrëdhënie dhe se si ajo do të paraqesë nëse

Next…

Hiron

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: Hiron

Hiron - Ponašanje u znacima i kućamaChiron - Ndjeshmëria juaj i ranjivost

Çfarë Chiron thotë për ju?

Chiron është një pikë delikate çdo hartë. Ku është ajo e vendosur aty janë më të ndjeshëm, pambrojtur, këtu vetëdije Ili nesvesno e zrvtujemo. Chiron përfaqëson aftësinë NASU të pomognemo, iscelimo dhe njerëz të tjerë të mësojnë diçka

Next…

Mars – Koncepti dhe sjelljes në shenjat dhe shtëpitë e

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: Mars

Mars - Ponašanje u znacima i kućamaMarsi - energjinë tuaj, dëshirat, seksualiteti ...

Çfarë Marsi thotë për ju?

Marsi në mitologjinë e lashtë, perëndia e luftës, dhuna, besa, ndryshe nga pasionet e çdo lloji, pirje,Në simbolizmin astrologjike ... Marsi ka kuptim të ngjashëm dhe e rëndësishme është vendndodhja e saj në tabelë lindjes apo horoskop.

Next…

Saturn – Koncepti dhe sjelljes në shenjat dhe shtëpitë e

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: Saturni

Saturn - Pojam i ponašanje u znacima i kućamaSaturni - si për të pobedite frikën tuaj?

Çfarë Saturn thotë për ju?

Në mitologji, Saturni është perëndia e lashtë romak të kohës që i korrespondon greke zot koronë. Ai është babai dhe zoti i kohës, përfaqëson ditët e vjetra të kaluarën dhe. Saturni i atribuohet gjithmonë të ftohtë, ngecje,

Next…

Karrierës – Koncepti dhe sjelljes në shenjat dhe shtëpitë e

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: Karrierës

Uran - Pojam i ponašanje u znacima i kućamaUrani - paparashikueshme dhe të zgjuar në ju!

Çfarë Urani thotë për ju?

Sipas mitologjisë, Urani përfaqëson qiellin Ili Kosmos. Ai është krijues i universit dhe Ati Koha ( Saturn ). Saturni ai hodhi jashtë fronin dhe castrating. Kjo është arsyeja pse Urani dhe i paanshëm mishërim i parimit të universalitetit.

Next…

Neptun – Koncepti dhe sjelljes në shenjat dhe shtëpitë e

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: Neptun

Neptun - Pojam i ponašanje u znacima i kućamaNeptun - çfarë sekreti-më në ju

Çfarë Neptun thotë për ju?

Në mitologji, Neptun është zot i fuqishëm i detit dhe shtratin e detit. Ai është shkaku i tërmetit shkatërrues që shkaktohet nga goditës Trident tij. Me vëllezërit Jupiteri dhe Plutoni ndajë sundimin e Universit. Simbolizuje më shumë, thellësitë e saj misterioze

Next…

Plutoni – Koncepti dhe sjelljes në shenjat dhe shtëpitë e

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: Plutoni

Pluton - Pojam i ponašanje u znacima i kućamaPlutoni - Fuqia juaj e transformimit dhe rigjenerimit

Çfarë Plutoni thotë për ju?

Në mitologji, Plutoni ishte zot i botës së krimit nga romakët e lashtë, korrespondon me grek zot Hades. Kao zoti i krimit i vdekur, Plutoni ishte një nga scariest dhe më e fuqishme e perëndive.

Next…

Mercury – Koncepti dhe sjelljes në shenjat dhe shtëpitë e

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: Merkur

Merkur - Pojam i ponašanje u znacima i kućamaMerkur - mënyra juaj e të menduarit i komunikuese

Çfarë Mercury thotë për ju?

U drevnoj mitologji Merkuri është zot i fjalës, Travel, të dërguarin e perëndive, mbrojtës i tregtarët dhe hajdutë. Astrologët shoh në të një simbol i sjelljes, fjalim, Shkrimi, Njohuri, Mësoni, Inteligjencës, Arsyeja.

Next…

Astro-Profil * Strelac *

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: Pirlo

Astro- Profil Strelca(23.Nëntor – 21.Dhjetor)


Emri: Shigjetari- emri latinisht për Shigjetari

Motion: Dhe Shvatam

Planet: Jupiter

Ngjyra: Crimson

Kafshëve: Kush është online, Kalë, Kentaur (pol čovek, polu konj)

Next…

Astro-Profil * Vodolija *

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: Ujori

Astro-Profil Vodolije(21.Janar – 19.Shkurt)


Emri: Ujori- emri latinisht për njeriun që mbart ujin

Motion: Po unë mund

Planet: Saturni i Uran

Ngjyra: Elektricno Plava

Kafshëve: Firefox, Ngjala

Next…

Astro-Profil * humbur *

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: KONKURS

Astro-Profil Vage(23.Shtator – 23.Tetor)


Emri: Libra- emri latinisht për Vague

Motion: I sizing

Planet: Venus

Ngjyra: Ružicasta, blu, Crna i Bela

Kafshëve: Paunovi, grlice, Lepuj

Next…