Cрпски језикEnglishAfrikaansShqipالعربيةБеларускаяБългарскиCatalà中文(简体)中文(漢字)HrvatskiČeštinaDanskNederlandsEesti keelSuomiFrançaisDeutschΕλληνικάעבריתहिन्दी; हिंदीMagyarBahasa IndonesiaItalianoÍslenskaGaeilge日本語한국어Latviešu valodaLietuvių kalbaмакедонски јазикBahasa MelayuMaltiNorskپارسیPolskiPortuguêsRomânăРусскийSlovenčinaSlovenščinaEspañolSvenskaTagalogภาษาไทยTürkçeУкраїнськаTiếng ViệtCymraegייִדיש
& Nbsp; Edit Translation
Sve o OvnuSve o BikuSve o BlizancimaSve o RakuSve o LavuSve o DeviciSve o VagiSve o ŠkorpijiSve o StrelcuSve o JarcuSve o VodolijiSve o Ribama

Mark / Podznak Profilin – Peshku

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: FISH

Znak/Podznak Profil - RibePeshku / Mbi:

Ky është lloji i peshkut kontraverzijama pasur dhe kontradikta serioze. Ky kombinim i shenjës dhe ngjitës është shumë e pasur me ngjyra psikologjike: Kjo është një përzierje komplekse e gëzim, entuziazmi personal, optimizëm, Fuqia Sociale, pasiviteti, Subjektiviteti dhe brutale dhe entuziazmin nganjëherë neorganizovanih. SINTEZA Ribe – Aries vdekja disi shënuar hasni dhe ri-hell.

Next…

Mark / Podznak Profilin – Ujori

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: Ujori

Znak/Podznak Profil - VodolijaUjori / Mbi:

Ky kombinim me të vërtetë pozitive, Aries bujarisht dhuruar Ujëderdhësi forcën e nevojshme për të përqëndrohen në një qëllim të veçantë. Rezultati është një karakter të veçantë, Idetë më pak obsesive irracionale, interesuar kryesisht në atë tretje të forcuar themelet për zhvillimin harmonik të personalitetit të tij si, kështu që i ent interesovanja.

Next…

Mark / Podznak Profilin – Bricjapi

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: Bricjapi

Znak/Podznak Profil - JaracBricjapi / Mbi:

Këto prona bashku për të nënshkruar Jarca: ndjenja e zhvilluar e detyrës, një vullnet i hekurt dhe një aftësi të habitshme për të përqëndrohemi këtu janë rritur në lidhje me shenjën e zjarrtë e Dashit, pulses cilëve mbështesin shprehjen e aftësisë pamohueshëm.

I lindur në këtë kombinim të karaktereve dhe podznaka një vullkan të vërtetë djegur nën akull të Antarktidës, dhe kërkon për të ruajtur entuziazmin e tij dhe për të frenuar pushtetin që mbart.

Next…

Mark / Podznak Profilin – Shigjetari

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: Pirlo

Znak/Podznak Profil - StrelacShigjetari / Mbi:

Vullneti i fortë, Kapaciteti i madh punë dhe angazhim maksimal në kryerjen e detyrave të tyre: se tipar është goditës i këtij kombinimi të dy karaktere të zjarrta. Si i mbrujtur thellë me jupiters vlerat, Shigjetari ka tendencë për arsye, pokretu i prestigj.

Në të njëjtën kohë dhe në mënyrë të pavarur, madje rebel.

Next…

Mark / Podznak Profilin – Akrepi

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: ŠKORPIJA

Znak/Podznak Profil - ŠkorpijaAkrepi / Mbi:

Çfarë lloj kaosi që rezulton nga kombinimi i dy personazheve marsian. Fuqia për të imponuar karakteristikë e tij të personalitetit të të dy karaktereve mund të arrijë pikë ekstreme dhe për të shkuar në të shkatërruara;, jo fizike, kuptohet, por intensivisht në një kërkim të dëshpëruar për përsosmëri, që në një mënyrë negative për të angazhohen forca fizike dhe morale të personalitetit. Nuk është kështu, ka vullnet të madh, e cila është baza e unitetit pulsin dhe dëgjuar.

Next…

Mark / Podznak Profilin – Vende të lira

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: KONKURS

Znak/Podznak Profil - VagaVende të lira / Mbi:

Dualitet i tillë psikologjik është përvoja shpesh të vështira. Impulsiviteti Aries nuk pajtohet me bilancin më të mirë dhe një ndjenjë e hije, e cila është karakteristike për shenjën e Peshores; në afsh, ekspanzivno, luftuar aktive dhe do të duhet të bashkëjetoj me një qenie njerëzore që është delicately, selektiv dhe tenton të diplomacisë.

Next…

Mark / Podznak Profilin – Virgjëresha

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: Virgjëresha

Znak/Podznak Profil - DevicaVirgjëresha / Mbi:

Mbizotërues në Capricorn nuk pajtohet shumë mirë me shenjën e Device. Ky kombinim të karaktereve dhe podznaka shpesh çon në dualitetin e brendshme dhe sjellje goxha skokovitog. Në këtë kombinim janë të detyruar të jetojnë pranë çdo dy natyrës tjetër kundërshtare që do të jetë e vështirë për të bashkojë natyrën unike. Çfarë është tipike për Device,

Next…

Mark / Podznak Profilin – Low

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: ULET

Znak/Podznak Profil - LavLow / Mbi:

Në këtë kombinim të dy karaktere të jetës zjarrit dhe triumfues ka lindur një krijesë që është edhe idealiste dhe ambicioz, të gatshëm për të luftuar dhe authoritativeness. Vullnet dhe sipërmarrja janë dy cilësi të cilat janë ndërthurur në mënyrë harmonike në këtë personalitet dhe të krijojë një trampolinë për afirmimin, jo vetëm materiale, por personal dhe moral.

Next…

Mark / Podznak Profilin – Kanceri

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: RAK

Znak/Podznak Profil - RakKanceri / Mbi:

A ka ndonjë gjë më të vështirë se për të arritur në jetë, ëndrra të mëdha të fëmijërisë, veçanërisht në qoftë se ka tashmë një konflikt i brendshëm në mes apatia dhe veprimit, i immobilisation fluturim, stabiliteti dhe shpërthyes? Nevoja për të zhytet në fantastike, Bota zanash nuk slazené BAS sa radošću jetën. Kanceri është të gjitha kuptim dhe ndjeshmëri; Rams tipar më dominuese është vullnet.

Next…

Mark / Podznak Profilin – Binjakët

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: Binjakët

Znak/Podznak Profil - BlizanciBinjakët / Mbi:

Ky kombinim, anë e Binjakët, gjithmonë i gatshëm për të depërtojnë dhe të eksplorojnë shpirtrat e të tjerëve, Falë rrugën e saj fleksibile të të menduarit dhe aftësinë të dukshëm për të përshtatur në situata të ndryshme, merr nga podznaka Dash impulse të forta do të, iniciativë dhe jo energji. Raxhia llojin e koji shpejtë unë mendoj se ajo punon, ndonjëherë shumë befas dhe e rrezikshme,

Next…

Mark / Podznak Profilin – Bik

icoPostuar: Gia & nbsp;: & Nbsp; Kategoria: BIK

Znak/Podznak Profil - BikBik / Mbi:

Kjo është një kombinim i dy karakter shumë të fortë, Bit e një karakterizim të madhe të ndryshme. Demi është shenjë e fuqisë pasiv, ngurta dhe statike, Aries dhe aktive, shpërthyese, dinamičan i agresivan, dhe rezultati do të jetë vetëm personalitet shumë harmonike. Në këtë kombinim të karaktereve, Demi, e cila i ka rrënjët thellë në tokë, në çështje, Mentaliteti konservator dhe të kujdesshëm, Pali Vatromet Aries, Progressive, shkuar dhe plot besim në veten tuaj.

Next…